top of page

Co właściwie robi konsultant ślubny?

Zaktualizowano: 29 mar 2022


Ślub i wesele to niewątpliwie bardzo duże przedsięwzięcie, na które nierzadko Para Młoda wydaje kilkadziesiąt tysięcy złoty. Każdy marzy aby ten dzień był wyjątkowy i niezapomniany. Aby ślub i wesele przebiegł bez zakłóceń i przykrych niespodzianek pomoc Wedding Plannera może być niezbędna.
Czym zajmuje się Wedding Planner?

Przede wszystkim planuje przebieg Waszego wesela. dba o każdy najdrobniejszy szczegół, o to aby ceremonia i przyjęcie przebiegło bez chaosu, podbiera najlepsze rozwiązania, koordynuje ślub i wesele. Jest z Parą Młodą od momentu wybrania daty ślubu aż do końca tego ważnego wydarzenia.

Kolejnym bardzo ważnym zadaniem Wedding Plannera jest koordynacja pracy usługodawców. To bardzo ważne i odpowiedzialne zadanie. Bo dzięki nim ten dzień staje się najpiękniejszy ale żeby tak było konsultant ślubny musi zadbać oto aby ich praca była na najwyższym poziomie. Pomaga Parze Młodej w wyborze usług dopasowanych do ich potrzeb, nie zapominając,że ostatnie zdanie zawsze Należy do Pary Młodej.

Podczas przygotowań pilnuje, aby opracowana została właściwa wizja dekoracji, doradza wybór sali weselnej, a także sprawdza repertuar muzyczny,sprawdza, czy usługodawcy są gotowi do realizacji powierzonych zadań.

Wedding planner wspiera przede wszystkim Parę Młodą. Czuwa nad prawidłowym przebiegiem przygotowań w dniu ślubu, pilnuje, aby o niczym nie zapomnieli.

Sprawuje również kontrolę nad świadkami oraz rodzicami, którym zapewnia spokój i wytchnienie w tych stresujących chwilach. Choć wedding planner jest w cieniu wydarzeń, tak naprawdę w dniu ślubu pełni bardzo ważną rolę, ponieważ nadzoruje przebieg całej imprezy.


47 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Post: Blog2_Post
bottom of page