top of page

Miesiąc przed ślubem - czy na pewno wszystko masz zaplanowane?

Zaktualizowano: 21 kwi 2022

Najprawdopodobniej czeka Was wykonanie co najmniej kilku telefonów potwierdzających. Jeśli lista gości jest długa, poproście o pomoc rodziców lub świadków.Miesiąc przed ślubem to niewątpliwie najbardziej gorący czas przygotowań. Na pewno zadajesz sobie mnóstwo pytań ,, Czy ja wszystko mam zaplanowanie?'', ,,Czy są sprawy, o których zapomniałam?" To na pewno ostatni dzwonek na makijaż i fryzurę próbną, ustalenie jak mają być usadzeni goście czy na decyzję o wyglądzie bukietu.


Aby rozwiać wasze obawy przygotowałam dla Was listę spraw, które należy zrobić 30 dni przed Waszym weselem.


1 – Ostania przymiarka sukni ślubnej


Na ostatnia przymiarkę sukni ślubnej zabierz ze sobą bieliznę w której zamierz być w tym dniu. Bielizna powinna stanowić całość z suknią ślubna. Nie zapomnij o biżuterii którą włożyć o dodatkach w końcu wszystko musi ze sobą grać idealnie. No i buty w końcu to w nich przetańczysz całą noc dobrze byłoby aby długość sukni była do nich dopasowana.


A co jeśli tydzień przed weselem schudłam? - o tym przeczytaj tutaj2 – Próbna fryzura i makijaż


Po wcześniejszym zarezerwowaniu terminu i fryzjerki i wizażystki. przyszedł czas na sprawdzenie czy wybór fryzury i makijażu pasuje do całości, to też ostatni moment na ewentualne zmiany w wyglądzie. W końcu powtórki ze ślubu nie będzie ważne jest aby ta kwestia była dopracowana.


Pamiętajcie Dziewczyny, aby nie bać się komunikować swoich oczekiwań. Jeśli niepodoba się Wam fryzura lub make up`u mówcie śmiało, że zmieniłyście zdanie i to jednak nie to.

3 - Ostateczna lista gości


Niestety nie wszyscy goście pamiętają, by potwierdzić przybycie na Wasz wielki dzień.

Najprawdopodbniej czeka Was wykonanie co najmniej kilku telefonów potwierdzających. Jeśli lista gości jest długa, poproście o pomoc rodziców lub świadków.


4 – Plan rozmieszczenia gości weselnych


To w gruncie rzeczy nie łatwe zadanie ale warto nad nim przysiąść. Bardzo ważne jest aby goście dobrze się bawili w swoim towarzystwie.


5 – Winietki ślubne


Gdy już mamy ostateczna liczbę gości warto zadbać o winietki i tablicy powitalnej, po aby goście bez stresu trafili na swoje miejsca. Miesiąc przed ślubem nie warto bawić się w DAY najlepiej zamówić w drukarni.


6 – Kontakt z podwykonawcami


Jeśli nie wynajęliście wedding plannera, czeka Was spotkanie się z wodzirejem, florystą, fotografem oraz organizatorami przyjęcia, by ustalić wszelkie dodatkowe kwestie oraz wpłacić zaliczki.


7 - Harmonogram ślubu i wesela

Dzięki niemu nic nie umknie Twojej uwadze, a Ty będziesz mieć uczucie panowania nad każdym elementem przygotowań. Ale zastanów się czy na pewno samodzielne kontrolowanie koordynowanie ślubu i wesela to dobry pomysł. Czy nie byłoby wspaniale kiedy wszystko jest dopięte na ostatni guzik a Ty możesz cieszyć ie tym dniem bez stresu i ograniczeń.

O ważnej roli konsultanta Ślubnego przeczytasz tutaj.


68 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Post: Blog2_Post
bottom of page